O mnie

Cześć! Witaj na moim blogu. Poniżej kilka słów na mój temat :-)


Jestem certyfikowanym coachem. Ukończyłem w Warszawie wydział Akademii Trenera Biznesu Uczelni Łazarskiego ze specjalizacją coachingu indywidualnego i grupowego.

Poza coachingiem prowadzę swoją praktykę uzdrowicielską, którą rozpocząłem w 2010 roku, zaczynając od szkoleń z zakresu psychosomatyki i zdrowego odżywiania.
Z wykształcenia jestem psychologiem. W swojej pracy wykorzystuję metody nowoczesnej psychologii, techniki medytacji transcendentalnej oraz swoją autorską metodę "Mowy Symptomów" (odczyt informacji o chorobie). Metoda ta pochodzi spod zaplecza SRT  (Spiritual Response Therapy). Aktualnie pracuję poprzez Coaching Zdrowia (Health Coaching Certificate)

Pomagam usuwać przeszkody i blokady na drodze do wewnętrznego spokoju. Odblokowuję negatywne wzorce i pokazuję jakie przekonania blokują ludzi przed sukcesem. W ten sposób osoba kierowana do tej pory własnymi przekonaniami staje się wolna i może żyć zgodnie ze swoim największym potencjałem duchowym. Poprzez własną praktykę wyleczyłem się z wielu chorób (alergie, kamienie, złogi, depresje, choroby skórne, wysypki, angina itd.). Uwolniłem się również z niekorzystnych przywiązań. Moim głównym celem jest pomagać tym, którzy chcą zmian na lepsze.

Prowadziłem projekty Fruitosophy oraz Owocny Rozwój dla dzieci. W chwili obecnej prowadzę wykłady i szkolenia z zakresu psychosomatyki chorób, rozwoju intuicji, odkrywania swoich mocnych stron a także wpływu stresu i emocji na zdrowie. Jestem autorem wielu publikacji z zakresu odkrywania wewnętrznego potencjału.

Tematyka psychosomatyki chorób oraz praktycznego wglądu w źródło dolegliwości jest jednym z moich ulubionych tematów. Usunięcie pierwotnych przyczyn i szkodliwych tendencji w podświadomości jest absolutnie niezbędne aby nastąpiło pełne uzdrowienie na wszystkich poziomach naszej istoty. Na codzień z powodzeniem pracuje metodami huny.  Byłem prelegentem podczas Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych w Katowicach, Konwencie Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku oraz spotkaniach autorskich świadomości fraktalnej. W 2012 i 2013 roku organizowałem szereg warsztatów "Doceń Moc Swojego Zdrowia". Aktualnie skupiam się na szkoleniach oraz coachingu indywidualnym.Zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebook


Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) - International Coach Federation


Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/PiotrDenisPL/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz